Oto Bakım Ürünleri

Oto Bakım Ürünleri

Fırçasız Oto Yıkama Sıvısı

Gtk 288 bol köpüklü ve  cilalı bir fırçasız oto Yıkama şampuanıdır. Uygulanan aracın üzerinde Kalıcı beyaz bir köpük tabakası oluşturur.en ağır Kirleri çıkarmanın yanında pasta cila yapılmış Derecede parlaklık sağlar. 60 lt lik hsp tüpüne 1 kg katılarak uygulanır.

Fırçasız Oto Yıkama Sıvısı Ekonomik

Gtk 300 bol köpüklü ve  cilalı bir fırçasız oto Yıkama tozudur. Uygulanan aracın üzerinde Kalıcı beyaz bir köpük tabakası oluşturur. En ağır Kirleri çıkarmanın yanında pasta cila yapılmış Derecede parlaklık sağlar. 60 lt lik hsp tüpüne 750 g toz atılarak kullanılır.

Lastik Parlatıcı

Gtk 302 lastikleri parlatmak için kullanılan Solvent gibi, ellere ve gözlere zarar veren kimyasallar içermeyen bir üründür. Kuru lastiklerde daha iyi sonuçlar verir. Lastiğe püskürtülüp sünger ile ovularak kullanılır.

Süt Cila (Torpido ve Konsol Parlatıcı

Gtk 304 tüm deri vinyl ve plastik yüzeylerde ve tüm araçların torpido ve konsollarında güvenle kullanılabilecek bir parlatma maddesidir. Uygulandığı yüzeyi temizler ve parlatır.toz itici özelliği vardır.

Detaylı İç Temizlik Maddesi

Kirlenmeye maruz kalan tekstil kaplı yüzeylerin temizliğinde kullanılmak üzere geliştirilmiş üstün performanslı bir detaylı iç temizlik maddesidir.madensel ve bitkisel yağların oluşturduğu oturmuş kirlerin temizlenmesi için özel olarak formüle edilmiştir. Püskürtme-emme tipi yıkama makinaları ile de uygulanabilir.

Motor Yağ Sökücü

Özellikle madeni yağlarla kirlenmeye maruz kalmış,iş makinaları ve araba motorlarının temizliğinde kullanılmak için geliştirilmiş,su bazlı alkalı temizlik malzemesidir. İhtiyaca göre 1/3 oranında seyreltilerekte kullanılabilir.

Jant Temizleyici (Asit Bazlı)

Pas tabakalarını ve balata kirlerini rahatlıkla çözer. Kir yoğunluğuna bağlı olarak saf veya seyreltilerek kullanılabilir.malzeme jantlara püskürtülerek 1-2 dakika beklenir ve basınçlı  su ile durulanarak temizlik işlemi tamamlanır.asit ihtiva eder. Hassas jantlarda kullanılmaz.

Jant Temizleyici (Su Bazlı)

Pas tabakalarını ve balata kirlerini rahatlıkla çözer. Kir yoğunluğuna bağlı olarak saf veya seyreltilerek kullanılabilir. Malzeme jantlara püskürtülerek 1-2 dakika beklenir ve basınçlı  su ile durulanarak temizlik işlemi tamamlanır. Hassas yüzeyler için özel geliştirilmiştir.

Cam Suyu

Ağır kış koşullarında kullanılmak üzere geliştirilmiş antifiriz içeren oto cam suyudur. Kış koşullarında bile üstün temizlik sağlar, donmayı engeller. Camlarda iz ve leke bırakmaz.

Oto Parfümü

Hoş kokulu bir oto parfümüdür.çeşitli kokuların 100 kişiye koklatılmasıyla onlarca koku arasından seçilmiştir. Kullanıldığı ortamda uzun süre kalıcıdır.bunların yanında her çeşit meyve parfümü mevcuttur.

Cilalı Köpüklü Oto Şampuanı (Fırçalı Yıkama)

Bol köpüklü bir araç yıkayıcısıdır.bu şampuan otomobil temizliği için geliştirilmiş olup, yüzeydeki kirleri mükemmel şekilde çözer ve aracınızın parlak yüzeyini yeniler. Kalıcı zengin bir köpük tabakası oluşturur.iz ve leke bırakmaz.bir kova su içine 1 çay bardağı yeterlidir.

Ekonomik Oto Şampuanı

Çok miktarda araç yıkayan özel müşteriler için geliştirlmiş bir formüldür. Yıkama aktif miktarı azamiye düşürülmüştür.

Ağır Kir Yağ Sökücü

Her tür sert zeminin temizliğinde kullanlır. Çok güçlü yağ çözücü maddeler içerdiğinden dikkatli kullanlımalıdır. Özellikle yerlere dökülen madeni yağların temizliğinde etkin sonuçlar verir. Alüminyum ve ahşap yüzeylerde kullnılması tavsiye edilmez.

Ekstra Köpüklü Oto Şampuanı (Fırçalı Yıkama)

Bol köpüklü bir araç yıkayıcısıdır.bu şampuan otomobil temizliği için geliştirilmiş olup, yüzeydeki kirleri mükemmel şekilde çözer ve aracınızın parlak yüzeyini yeniler. Kalıcı zengin bir köpük tabakası oluşturur. İz ve leke bırakmaz. Bir kova su içine 1 çay bardağı yeterlidir.